Directie

Tel: 0184 618495
Peter van Wijngaarden
pvanwijngaarden@vwsl.nl
Johan de Ruiter
jderuiter@vwsl.nl

Verkoop balie

Tel: 0184 618495
Stefan van Heteren
Teamleider balie verkoop
Dirk Schouten
Peter Vink
Ruud de Ruiter
Jannes de Ruiter

Verkoop Hout en Plaat

Tel: 0184745750
Henry Bouter

Verkoop binnendienst

Tel: 0184 745750
Marius van Wijk
Teamleider telefonische verkoop
verkoop@vwsl.nl
Jan de Winter
verkoop@vwsl.nl
Martin den Broeder
verkoop@vwsl.nl
Cees Andriesse
verkoop@vwsl.nl

Verkoop buitendienst

Tel: 0184 618495
Kees Benschop
kbenschop@vwsl.nl

Marketing en communicatie

Tel: 0184 745757
Renate van Bergen
marketing@vwsl.nl

Debiteurenbeheer en financiële administratie

Tel: 0184 618495
Threa Teeuw
Teamleider administratie
tteeuw@vwsl.nl
Heleen van Wijngaarden
administratie@vwsl.nl
Diddy Slijkoort
Thirsa Verschoor

Inkoop

Tel: 0184 745755
Jan Willem Stout
Teamleider inkoop
inkoop@vwsl.nl
Carina van der Wiel
cvanderwiel@vwsl.nl

Magazijn en logistiek

Tel: 0184 618495
Jurgen Adriaanse
Teamleider logistiek
Danny van der Heiden
Chauffeur
Ron Boelen
Chauffeur
Bert Faro
Chauffeur
Bert Zuur
Chauffeur
Arie Honkoop
Chauffeur
Andreas Bikker
Magazijnmedewerker
Bjorn de Ruiter
Magazijnmedewerker
Lauk Veugelers
Magazijnmedewerker
Roy de Bruin
Magazijnmedewerker
Sam Hoogstra
Magazijnmedewerker
Maurice Adriaanse
Magazijnmedewerker
Wim van Heteren
Magazijnmedewerker
Daan Bikker
Magazijnmedewerker
Adrie Meerkerk
Interieurverzorgster

Super Safe Bedrijfskleding

Tel: 0184 745754
Mirjam Kortenoever
supersafe@vwsl.nl
Lydia van der Aa
supersafe@vwsl.nl
Vanessa Muilwijk
supersafe@vwsl.nl
Louise Spruijt

Hang- en sluitwerk

Tel: 0184 745753
Koos Hartkoorn
jhartkoorn@vwsl.nl
Martin den Broeder
mdenbroeder@vwsl.nl

Reparatie, slijpwerk en service

Tel: 0184 618495
Jurgen Adriaanse
service@vwsl.nl

Oud Directie

Tel: 0184 618495
Gert-Jan en Jennie van Wijngaarden
Oud directie van ons familiebedrijf, maar nog steeds betrokken met hand en spandiensten.